D.R.I. (crossover thrash / USA) + Acid Force (thrash / SK )

Dátum a čas akcie: 02.08.2024 - 20:00
Vstupné: predpredaj v klube 20€ / online 22€ / ticketportal.sk / na mieste 25€
Facebook udalosť: Odkaz


História DIRTY ROTTEN IMBECILES začína 2. mája 1982 okolo 16:00 v meste Houston, Texas. Práve v tento deň si hudobne agresívne kvarteto, ktoré dnes poznáme ako D.R.I. urobili svoj prvý Dirty Rotten hluk a nazvali ho piesňou.

D.R.I. sú mnohými považovaní za „otcov crossover thrashu“ spolu so Suicidal Tendencies, S.O.D., M.O.D. a Excel. Za posledných 35 rokov D.R.I. bol stelesnením agresívneho, hardcore-punkového, thrash metalového zvuku, na ktorý sme si už všetci zvykli. Počas tejto doby boli jednou z mála skutočných undergroundových kapiel, ktoré zostali verné svojim čistým punkovým koreňom. Stále aktívne koncertujú a nahrávajú, jediná vec, ktorá sa možno zmenila, je, že sú teraz o niečo starší.
Stále mlátia rovnako tvrdo a rovnako hlasno ako kedykoľvek predtým, naďalej preťažujú naše zmysly zvukom, ktorý je, a vždy zostane jedinečný.

https://www.dirtyrottenimbeciles.com/
https://www.instagram.com/dri_band/
https://www.facebook.com/d.r.i.band

ACID FORCE [SK] thrash

Acid Force sa už od svojho vzniku v roku 2014 snažia získať vládu nad Slovenskom na stranu kovového monštra. Čerstvý pohľad, no pevne dané korene v inšpirácii najlepším obdobím žánru, to sa Acid Force pokúša doručiť všetkým vyznávačom starej školy poctivého metalu! Zatiaľ posledný útok prišiel pod krídlami švédskeho vydavateľa Jawbreaker Records - album World Targets In Megadeaths.Vypočuj si ukážky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 komentáre na “D.R.I. (crossover thrash / USA) + Acid Force (thrash / SK )