Kniha návštev slúži všetkým, ktorí nám chcú zanechať odkaz alebo otvoriť diskusiu. Prosím, aby ste informácie o koncerte písali do komentárov pod konkrétny koncert

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

65 komentárov na “Guestbook

  1. Mladý fanúšik Odpovedať

    Posledný rok veľmi slabé koncerty, dajte dačo aj pre mladších jak 30 rokov… Samé undergroundové kapely s pár prezretiami a v lepšom prípade je na koncerte pár ľudí… Collosseum mám veľmi rád keď si tam idem sadnúť, ale čo sa týka koncertov je to úplne nevyužitý potenciál… Existuje xy punkových, punk-rockových, metalcorových, Indie a iných kapiel… Posledný rok samé boomeriny alebo totálne under under under a ešte raz under groundové kapely z Talianska a podobne s 1 tisícom views na YouTube… Medzi tými 30mi poslucháčmi na Spotify ako budú nejakí fanúšikovia zo Slovenska? Ako neviem, ale niektoré kapely sú vážne úplne odveci a absolútne nikto ich nepozná v ich rodnom meste v západnej Európe a nie to ešte tu.

    Podľa mňa je Collosseum skvelý klub a keby bol viac otvorený rôznym rockovým subžánrom tak by tam chodilo oveľa viac ľudí… Len som chcel priblížiť ako to vidí väčšina mladých ľudí v mojom okolí vrátane mňa.