DICHOTOMY of DARKNESS – Udånde/Solipsism/Patriarcha/Ceremony of Silence

Dátum a čas akcie: 25.11.2023 - 18:00
Vstupné: Neuvedené
Facebook udalosť: Odkaz


Udånde - je Dánsky atmospheric black metalový projekt založený v Bratislave. Projekt vydal dva albumy od roku 2021 pod hlavičkou German Vendetta records. Na pódiu uvidíte hudobníkov z Bratislavskej scény a kapiel ako Holotropic a Terrestrial Chaos.

https://udande.bandcamp.com/                               https://www.instagram.com/udandeband/           https://www.facebook.com/udandeband

Solipsism - Z Banskej Bystrice sa hlásia Solipsism, ktorí vznikli v roku 2018 s víziou vytvárať black metal s vlastnou tvárou, alebo ako to nazývajú oni – negative black metal. Ich úzkostlivý, melancholický
mix moderných a tradičných prístupov k žánru upútal rumunské vydavateľstvo Sun & Moon Records, ktoré im doposiaľ vydalo jedno EPčko v roku 2020 a štúdiový album Our Night Never Ends v 2022.Patriarcha - je blackened-deathmetalové zoskupenie zo Slovenskej obce Slaská, hrajúce melodický black/death metal s technickými vsuvkami. Aktuálne prezentujú najmä posledný album "Tumulus", ktorý vyšiel v roku 2021 pod hlavičkou Gothoom productions, ale aj niekoľko noviniek.
Ceremony of Silence - Černotou a dizonanciou nasiakly death metal, ktorý umne mieša brutalitu s dychberúcimi gradáciami. Ich ešte stále aktuálny debut "Oútis", ktorý vyšiel vo Willowtip Records, zaznamenal kladné ohlasy doma, aj v zahraničí a poprvýkrát zaznie aj na východnom Slovensku!


Vypočuj si ukážky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *