Spriaznené weby:
Najbližšie akcie:

1.8. ABYSS ABOVE


14.8. ČAD


Partneri klubu:Znouzectnost, Kolowrat

poster
Dátum konania: 21 May 2010 
Predpredaj:  
Vstup na mieste: 
Začiatok akcie:  
Klub: Collosseum 

Collosseum vás pozýva na Plzeňských velikánov Znouzectnost a košickú kapelu Kolowrat.

Znouzectnost je kapela založená roku 1986. Od tejto doby vydali dokopy 15 albumov.

Na ich bandzone profile majú veľmi peknú prosbu:
...jo a oficiální prosba - když už někdy zajdete na nějakou akci, kde se vyskytujeme, tak prosíme kuřáky o omezení jejich koníčka, neb nám jakožto nekuřákům a navíc zvolna zdravotně chátrajícím osobám zakouřené prostředí nedělá dobře a blbě se nám dejchá a tím pádem i hůř zpívá a hraje... v místech s čistějším vzduchem to jednoduše vydržíme dýl a víc nás to baví... jo? plís plís :-) .... nehledě k tomu, kdo má pak furt prát ty zahulený smradlavý hadry... :-)))
Veľmi pekné gesto ktoré všetci nefajčiari ocenia bude to, keď prosbe kapele na ktorú ste sa prišli pozrieť vyhoviete.. Buďte tolerantní. Vďaka!

Druhou kapelou večera je Kolowrat z Košíc. Táto kapela bude oslavovať oslavovala minulého roku 10 rokov od založenia. Prvotným menom bolo Kolovrat. Po dvoch rokoch skúšania vyšli na svetlo sveta a v roku 2001 majú prvý koncert. Nakoľko iný "Kolovrat" už existoval, zmenili "v" na "w". Roku 2009 Kolowrat v Prahe nahráva album Slnko je vo veži, má za sebou viacero úspechov a teší sa ďalším akciám.

Kolowrat oficiálna stránka

Znouzectnost bandzone profil
Znouzectnost oficiálna stránkaPridať komentár:

richie - 2010-05-16 16:12:08

kolko je vlez ??