Spriaznené weby:
Najbližšie akcie:

1.8. ABYSS ABOVE


14.8. ČAD


Partneri klubu:Putrid pile, Defeated Sanity, Cerebral Bore, Scatorgy

Dátum konania: 7 May 2010 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:7 € ( s lístkom z Six feet under iba 5 € !!!!!!! ) 
Začiatok akcie: 18:00 
Klub: Collosseum 

vstup 7 EUR (so vstupenkou z Six Feet Under 5 !!!)

7.5.2010 sa bude v Košickom Collosseum Clube konať zase po pomerne dlhej odmlke koncert pre našich brutal/death grinderov. Je pravda, že sa ešte stále bavíme o metale, len sa jedná o tú tzv. jeho tvrdšiu tvár. Každá zo zúčastnených kapiel bude mať vlastne premiéru, nielen v Košiciach, ale dokonca na Slovensku. Ako headliner večera sa predstaví Shaun LaCanne so svojou kapelou, alebo lepšie povedané one man band projektom s názvom PUTRID PILE z Wisconsinu. Tí, ktorí danému žánru holdujú vedia, že kapela vznikla v roku 1995 a od tej doby má na svojom triku už 3 plnohodnotné dosky. Posledná má názov 'House Of Dementia (2009)', ku ktorému sa koná samotné turné. Jedná sa o šialenú porciu brutálneho death grindu prepletaného divokými gitarovými riffmi a gutturálnym vokálom striedaným so zvrátenými výkrikmi hrôzy z domu demencie ...

Ďalšou skvelou kapelou večera sú už pomerne známi nemecký technicko/brutálny DEFEATED SANITY. Kapela je na scéne už od roku 1994 a má na svojom konte 3 dlhohrajúce albumy. V Košiciach Vám naložia tú najbrutálnejšiu porciu brutálneho/technického death metalu zo svojho horúceho albumu s názvom 'Chapters of Repugnance (2010)'. A akoby brutality nestačilo, na vokáloch sa po prvý krát na EU turné predstavia s majstrom gutturálnych vokálov A.J. Maganom ( ex-Disgorge US, ex-Deprecated), ktorý album aj naspieval.

Treťou brutalitou je Škótska techno/slam kapela CEREBRAL BORE, ktorá okrem iného bude sprevádzať na EU turné aj mocný Devourment ( to len na okraj ). Posledný počin je z roku 2006 s názvom 'The Dead Flesh Architect', ktorý je veľmi šťavnatý.

No a na záver, ako to už býva zvykom, Vám predstavím kapelu, ktorá večer otvorí ako prvá. SCATORGY sú chalani z UK alebo ak chcete Anglicka a hrajú celkom príjemný brutal death v jeho americkej nefalšovanej forme. KEEP IT FUCKIN´ BRUTAL !!!

www.eplagency.sk
www.myspace.com/eplconcertagency


Tlačová správaPridať komentár:

collosseum - 2010-04-30 21:15:27

listok ti nechame


blacky666 - 2010-04-29 11:51:50

chcem sa vas len opitat že ked prídem z listkom six feet under tak my ho zoberte abo nechate.... lebo ja si ho chcem nechat na pamiatku :)