Spriaznené weby:
Najbližšie akcie:

1.8. ABYSS ABOVE


14.8. ČAD


Partneri klubu:premietanie: Religulous

Dátum konania: 10 Jan 2012 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:free 
Začiatok akcie: 18:30 
Klub: Collosseum - Backstage 

Religulous (USA, 2008, 101 min.):
Režisér Borata a slavný politický komentátor a komik Bill Maher, který se nikterak netají svým názorem, že náboženství je porucha myšlení a brání lidem používat selský rozum, spojili své síly a natočili dokument Religulous (spojení slov "religion" a "ridiculous"), v kterém navštěvují slavné náboženské destinace, vedou rozhovory s věřícími z různých náboženských skupin a snaží se formou satiry dokázat, že organizované náboženství je zdraví a mozku především smrtelně škodlivé.

Miest na sedenie cca 40 - 50 ľudí v nefajčiarskom priestore, k dispozícií je otvorený bar s obsluhou pre návštevníkov premietaniaPridať komentár:

wildandfree kolektív - 2011-12-31 10:41:50

Ahojte, wildandfree kolektív ajv roku 2012bude organizovať premietania nezávislých dokumentov v Košickom Collosseu. Po nádherne strávených chvíľach meníme réžiu premietacích aktivít. Ako WaF budeme premietať každý mesiac len raz a to druhý týždeń v mesiaci tak, ako to bolo do teraz. druhú časť mesiaca prenechávame Vám, ktorí by ste sa radi prezentovali svojím vlastným premietaním. Chceme premietať, chystáme prednášky, workshopy. o tom do akej miery budú tieto aktivity úspešné, to závisí aj na nás. Vytvárame kolektívy, lámeme bariéry. pridajte sa k nám.