Spriaznené weby:
Najbližšie akcie:

1.8. ABYSS ABOVE


14.8. ČAD


Partneri klubu:Mulct, Human humus, Rosa parks, Hledání + prednášky a premietanie: Chasseurs de skins

Dátum konania: 8 May 2015 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:4 € 
Začiatok akcie: 17:00 
Klub: Collosseum 

Košicko-prešovská undergroundová kolaborace ti ôsmeho mája prináša príležitosť osláviť koniec druhej svetovej vojny no zároveň si pripomenúť, že fašizmus nebol úplne porazený a naďalej je potrebné proti nemu bojovať.

O vzdelávaciu zložku sa prednáškami postará iniciatíva NeRasizmu, zábavu zabezpečia historky parížskych lovcov náckov so slovenskými titulkami a naozaj pestrú hudobnú zložku tvoria MULCT (Bielorusko), HUMAN HUMUS (SK), ROSA PARKS (CZ) a HLEDÁNÍ (CZ).

Program:
17:00 - Premietanie Antifa: Chasseurs de Skins na dolnom stagi, vstup free. 18:10 - Prvá prednáška, dolný stage a tiež free.
Zúčastnených ale poprosíme na prednáške nevyrušovať jak malé deti na tuke a keby sa obmedzilo aj fajčenie, bolo by to úplne parádne.
19:09 - presun do nefajčiarskej 777 na hudobnú časť programu, vstup minimal 4€.
19:10 - HUMAN HUMUS - našľapaný grind z Popradu, ktorý určite poznáš a keď nepoznáš, tak by si mal napraviť túto chybu, bandzone.
19:49 - presun opäť na veľký stage
19:50 - druhá prednáška. Platí to, čo pri prvej.
20:44 - opäť hore schodmi.
20:45 - ROSA PARKS - hardcore-punk z Orlovej, ex TUPAK AMARU, bandcamp. Musíš vidieť.
dakedy neskôr - MULCT - našlapaný powerviolence z Bieloruska, bandcamp. Kapely tohto žánru tu často neuvidíš, tak to nepremeškaj.
ešte neskôr - HLEDÁNÍ - folkpunk Orlová. Dalo by sa zaradiť aj do tej vzdelávacej časti, vypočuj si texty a premýšľaj o nich, bandzone.
úplne finále - punkotéka!

Akcia je určená všetkým. S výnimkou tých, ktorým ani argumenty neotvoria oči a sú pevne rozhodnutí zostať ignorantmi do konca života.

Pridať komentár:

collosseum - 2015-04-13 21:35:43

sorry ,smradim tam aj ja,ale moju zavislost ospravedlnuje ten stres pri zvučeni,za pochopenie dakujem,:) vajgel p.s. mne zas viac vadi ked sa tam nefajči,ta trenkova aroma co tam po koncerte vladne:)


Martin - 2015-04-10 23:03:44

Ozaj sa nebude fajcit v 777 ? Bo aj ked su tam tie oznamy ze zakaz fajcit tak tam obcas stale dakto smradi...