Spriaznené weby:
Najbližšie akcie:

1.8. ABYSS ABOVE


14.8. ČAD


Partneri klubu:call for eternity extreme

Dátum konania: 20 Sep 2014 
Predpredaj:  
Vstup na mieste:5 € / 3 € študenti 
Začiatok akcie: 19:00 
Klub: Collosseum 

Po troch častiach Call for eternity, ktoré sa niesli v melodickejšom duchu, sme sa rozhodli dať tomuto festivalu nový rozmer. Tvrdší a extrémnejší. Dámy a páni, je nám cťou vám predstaviť Call for Eternity extreme, festival, na ktorom sa vám budeme snažiť predstaviť zaujímavé svetové kapely, hrajúce thrash, death, doom, black a podobný metal. Bližšie info už čoskoro.

After three volumes of Call for eternity, which was in more melodic feel, we´ve decided to give a new dimension to the festival. More heavy and more extreme. Ladies and gentlemen, we´re proud to announce Call for eternity extreme, a festival, where we´ll try to promote interesting bands from all over the world, playing thrash, death, doom, black and similar metal. More info soon.

Lineup:
BLOODWORK (UK) - death/black metal - rýchly a našľapaný, deathom šmrncnutý black metal. Chalani z britských ostrovov nám predvedú, čo je to poriadna metalová sypačka, UK bandcamp facebook
DISCONSOLATE - melodic death metal - pomaly už košická legenda, ktorá po dlhšej pauze znova koncertuje. Môžete sa tešiť na dávku energiou nadupaného death metalu, okoreneného prvkami melodiky, Košice bandzone
PANTOKRATOR - progressive death metal - táto švédska kapela je tu s nami skoro už 20 rokov, čo je už celkom úctihodný vek. Ich prvé dosky nemali ďaleko od doom metalu, neskôr ale prešli viac do vôd technického a progresívneho death metalu, ktorý sa ale odkazuje aj na kopec ďalších hudoných žánrov (alternatíva, klasika), Švédsko web facebookPridať komentár: